Bir Sayfa Seçin

Alfa Mesaj Programı üyelik bilgilerinizi BU SAYFADAN oluşturabilirsiniz. 

UNUTMADAN!!! Kursumuza katılan siz değerli müşterimize özel bir teklifimiz var! (Detaylar aşağıda…)

ALFA MESAJ PROGRAMI E-KURSUNU SATIN ALDIĞINIZ İÇİN KIZLA TANIŞMA EĞİTİMİ E-KİTAP SETİ 100 TL YERİNE SADECE 67 TL!

Kısa Süreliğine Geçerli Bu Büyük İndirimi Sakın Kaçırmayın!

 

Kızla Tanışma Eğitimi e-kitap setine 100 TL yerine sadece 67 TL ödeyerek hemen şimdi sahip olun!

Ödeme işlemi sonrasında 5 dakika içinde e-kurs giriş bilgileri ve e-kitap seti mail adresinize gönderilecek. Böylece hemen özel üyelik alanına giriş yapacak ve e-kitap setini cihazınıza indirebileceksiniz.

“Kızla Tanışma Eğitimi” e-kitap setiyle ilgili detaylı bilgiyi buradan alabilirsiniz.

9 Taksitle Ayda 17 TL

Tüm sete 9 taksitle ayda 7.5 TL karşılığında sahip olabilirsin.

Ne Satın Aldığını Kimse Bilmez

Kredi kartı ekstresinde sadece IYZICO ibaresi yazcak. Kimse ne satın aldığını göremeyecek.

R

Para İade Garantisi

Ürünler 60 gün para iade garantilidir. Müşteri memnuniyeti garantisi var.

Güvenilir Ödeme Sayfası

SSL güvenlik sertifikasına sahip Odaklı Pazar şirketinin ödeme altyapısıyla kart bilgilerin %100 güvende.

Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Rahatlıkla ve güvenle satın alım yapabilirsiniz. Çözüm ortağımız Odaklı Pazar markasının sunduğu ödeme seçeneklerinden arzu ettiğiniz herhangi birini kullanabilirsiniz.

 

  • Kredi Kartı
  • Banka Kartı
  • EFT/Havale
  • PTT Bank
  • BKM Express
Yurtdışında Yaşıyorum Nasıl Satın Alabilirim?

 

Evet, güvenle ödeme yapabilirsiniz. Visa, MasterCard veya Amex logolu tüm Kredi ve Banka kartı kullanarak ödemenizi yapabilirsiniz. Bulunduğunuz ülkeye göre ödeme seçenekleri de sunuyoruz, bunlar Sofort Überweisung/Banking, GiroPay, Ideal veya Qiwi.

Eğer ödeme işlemini gerçekleştiremezseniz “0 (850) 441 18 13” numaralı telefondan Odaklı Pazar’ı arayarak ödeme konusunda yardım isteyebilirsiniz. Ya da info@odaklipazar.com adresine mail atabilirsiniz.

Kapıda Ödeme Seçeneği Neden Yok?

Çünkü ürünlerimiz yukarıda da e-kitap ve üyelik alanı formatındadır. Dolayısıyla kapıya kadar getirilip, elden teslim edilecek bir ürün değildir.

İnternet dünyasında kapıda ödeme seçeneği genellikle; elle tutulabilir fiziksel ürünlerin kalitesinden emin olmak isteyen ve emin olduktan sonra ödemesini yapmak isteyen alıcıların tercih ettiği bir yöntemdir.  Sizin de endişeniz buysa, bu konuda rahat olmanızı önerir ve ürünlerimizin para iade garantisine sahip olduğunun bilgisini hatırlatmak isteriz.

Hangi Ödeme Yöntemini Seçmeliyim?
Elbette ki bu size kalmış ancak kısa bir bilgi vermek gerekirse;

Kredi kartıyla ödeme yöntemini seçerseniz ödemenizin hemen ardından e-kitabın indirme sayfasına giden link e-posta adresinize gönderilir. 7/24 ve maksimum 5 dakika gibi bir sürede kitabınızı okumaya başlayabilirsiniz.

Banka havale/EFT ya da posta çeki yöntemleri seçerseniz, ödemenizi yaptıktan sonra 0(850) 441 18 13 numaralı telefonu aramanız veya info@odaklipazar.com adresine mail yoluyla bilgi vermeniz önerilir. Odaklı Pazar ödeme kontrolünüzü yaptıktan sonra e-kitabın indirme sayfasına giden linki e-posta adresinize gönderir. Bu işlem de çok uzun sürmez ancak kredi kartı kadar hızlı olmayabilir. Hafta içi 11:00-17:00 saatleri arasında Odaklı Pazar ile irtibata geçerek bu işlemleri yapabilirsiniz.

Kredi Kartı Bilgilerim Güvende mi?

Kredi kartıyla ödeme sayfası %100 güvenlidir. 256 bit şifreleme ile korunan  “https” altyapısına sahiptir. Çözüm ortağımız Odaklı Pazar markası, Iyzico sanal pos hizmetinden yararlanabilen sayılı firmalardandır dolayısıyla kredi kartınızla güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Ne Satın Aldığım Belli Olur mu?

Kredi kartı ekstrenizde ürünün ismi görünmez, sadece sanal pos hizmetini sağlayan ‘Iyzico’ markası ve yaptığınız ödemenin miktarı görünür.

Taksit Var mı?

Kredi kartınızla en fazla 9 taksit imkânı kullanarak ürünü satın alabilirsiniz.

Sorularımı Size Nasıl Sorabilirim?

Alfa Mesaj Programı ve kadınları etkileme konusuyla ilgili sorularınızı “info@mesajoyunu.com“ adresine mail atarak veya WhatsApp Destek numaramıza mesaj atarak bize sorabilirsiniz.

WhatsApp Destek